Szczecin - Dłużej = taniej

  • min. 3 noce
  • Bez wyżywienia
Zostań z nami dłużej i skorzystaj z nawet x% rabatu.

Oferta zawiera:

  • nocleg w komfortowych pokojach
już od 213 /noc

Ważne informacje

Zameldowanie i wymeldowanie

Przyjazd od: 16:00 Wyjazd do: 10:00

Polityka względem dzieci:

Wszystkie dzieci w wieku poniżej 3 lat nocują bezpłatnie na dodatkowych łóżeczkach. Wszystkie dzieci w wieku poniżej 6 lat nocują bezpłatnie na dodatkowych łóżkach. Dzieci do 12 lat nocują bezpłatnie, w przypadku noclegu na istniejących łóżkach. W przypadku braku wolnych łóżek na dodatkowym łóżku, maxymalnie 2 dzieci. Dzieci powyżej 12 lat nocują bezpłatnie, w przypadku noclegu na istniejących łóżkach. W przypadku braku wolnych łóżek opłata wynosi 80 zł/ doba - nocleg na dodatkowym łóżku, maxymalnie 2 dzieci.

Polityka względem zwierząt:

Akceptujemy pobyt zwierząt w apartamencie. Jednak ich waga nie może przekraczać 20 kg. Warunkiem niezbędnym do ich pobytu jest wcześniejsze poinformowanie recepcji o tym fakcie oraz dokonanie dodatkowej opłaty w wysokości 50 zł za dobę.

Warunki anulacji:

Do złożenia rezerwacji wymagana jest wpłata za cały pobyt z góry za pośrednictwem systemu płatności online. W przypadku anulowania rezerwacji lub niepojawienia się w obiekcie w dniu przyjazdu wpłacona przedpłata przepada.

Pozostałe oferty

Doświadcz wspaniałych chwil

UE
UE
UE
PProjekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020 Nazwa projektu: Rozwój turystyki wodnej w Województwie Zachodniopomorskim poprzez inwestycję w innowacyjne jednostki pływające Beneficjent: Konrad Bożykowski
Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco

Wybierz lokalizację
Kamień Pomorski
Świnoujście
Szczecin
Gdynia
Dziwnów - Tiny House
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij