Szczecin - Cena dnia

  • dowolna dł. pobytu
  • Bez wyżywienia
Gwarancja najniższej ceny w przypadku rezerwacji online!

Oferta zawiera:

  • nocleg w komfortowych pokojach

 

już od 250 /noc

Ważne informacje

Zameldowanie i wymeldowanie

Przyjazd od: 16:00 Wyjazd do: 10:00

Polityka względem dzieci:

Wszystkie dzieci w wieku poniżej 3 lat nocują bezpłatnie na dodatkowych łóżeczkach. Wszystkie dzieci w wieku poniżej 6 lat nocują bezpłatnie na dodatkowych łóżkach. Dzieci do 12 lat nocują bezpłatnie, w przypadku noclegu na istniejących łóżkach. W przypadku braku wolnych łóżek na dodatkowym łóżku, maxymalnie 2 dzieci. Dzieci powyżej 12 lat nocują bezpłatnie, w przypadku noclegu na istniejących łóżkach. W przypadku braku wolnych łóżek opłata wynosi 80 zł/ doba - nocleg na dodatkowym łóżku, maxymalnie 2 dzieci.

Polityka względem zwierząt:

Akceptujemy pobyt zwierząt w apartamencie. Jednak ich waga nie może przekraczać 20 kg. Warunkiem niezbędnym do ich pobytu jest wcześniejsze poinformowanie recepcji o tym fakcie oraz dokonanie dodatkowej opłaty w wysokości 50 zł za dobę.

Warunki anulacji:

Rezerwacja może być bezkosztowo anulowana w terminie do 10 dni przed przyjazdem. W takim przypadku wpłacona przedpłata zostanie zwrócona w terminie 7 dni od zgłoszenia anulowania rezerwacji. W przypadku anulowania rezerwacji po tym terminie lub nie pojawienia się w obiekcie w dniu przyjazdu obiekt obciąży gościa za cały pobyt. W celu zagwarantowania rezerwacji wymagane jest podanie danych karty kredytowej lub dokonanie przedpłaty za cały pobyt za pośrednictwem systemu płatności online.

Pozostałe oferty

Doświadcz wspaniałych chwil

UE
UE
UE
PProjekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020 Nazwa projektu: Rozwój turystyki wodnej w Województwie Zachodniopomorskim poprzez inwestycję w innowacyjne jednostki pływające Beneficjent: Konrad Bożykowski
Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco

Wybierz lokalizację
Kamień Pomorski
Świnoujście
Szczecin
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij